» » 1. Sınıf Sunu ve Slaytlar
Alt Kategoriler
1. Sınıf Sunu ve Slaytlar 1. Sınıf Sunu ve Slaytlar
SINIFLAR
Kategoriler
Etiketler
1. sınıf 1. sınıf 2. dönem veli toplantı tutanağı 1. sınıf hayat bilgisi 1. sınıf ihtiyaç listesi 1. sınıf matematik 1. sınıf türkçe 10 kasım 2. dönem 2. sınıf 2. sınıf deneme sınavı 23 nisan 3. sınıf 4. sınıf ana renkler ara renkler atatürk basamak değeri basamak ve sayı değeri birer ritmik sayma bölme işlemi bölme işlemi problemleri bütün yarım cumhuriyet cümle bilgisi deneme sınavı deneme testi değerlendirme soruları doğal afetler doğal sayı etkinlikleri doğal sayı problemleri doğal sayılar doğal sayılar testi dört işlem problemleri dün bugün yarın eş anlamlı kelimeler eş anlamlı sözcükler fazlalık problemleri fen bilimleri genel değerlendirme genel tarama testi geometrik cisimler grafik görgü kuralları haftalık kazanım listesi hayat bilgisi hece bilgisi hece bilgisi değerlendirme testi hece etkinlikleri hikaye tamamlama ihtiyaç listesi iki işlemli problemler ilkokuma yazma isimler istiklal marşı karışık problemler kat problemleri kazanım listesi kelime bilgisi kesir bilgisi kesir problemleri kesirler kütle ölçüleri maddenin özellikleri matematik noktalama işaretleri okuma anlama okuma metinleri onluk birlik etkinlikleri paralarımız problem kurma problemler ritmik sayma ritmik sayma örüntüleri romen rakamları sayı değeri sayılar seviye tespit sınavı tablo toplama işlemi toplama işlemi alıştırmaları toplama işlemi problemleri toplama işlemi tamamlama türkçe türkçe değerlendirme uzaktan eğitim raporu uzamsal ilişkiler uzunluk ölçüleri veri verilmeyen toplananı bulma z harfi zihinden problemler zihinden toplama işlemi zıt anlamlı kelimeler çarpma işlemi çarpma işlemi problemleri çıkarma işlemi çıkarma işlemi etkinlikleri çıkarma işlemi problemleri çıkarma işlemi sunusu üç basamaklı doğal sayılar
Rakamlar Sunusu Rakamlar Sunusu adlı dosyayı indir.
Rakamlar Sunusu adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Rakamlar Sunusu adlı dosya 26-04-2020, 14:09, admin tarafından eklenmiştir. Rakamlar Sunusu adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Sunu ve Slaytlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 214 defa ziyaret edilmiştir.
Birer Ritmik Sayma Sunusu Birer Ritmik Sayma Sunusu adlı dosyayı indir.
Birer Ritmik Sayma Sunusu adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Birer Ritmik Sayma Sunusu adlı dosya 26-04-2020, 14:08, admin tarafından eklenmiştir. Birer Ritmik Sayma Sunusu adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Sunu ve Slaytlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 158 defa ziyaret edilmiştir.
Sayılar Sunusu Sayılar Sunusu adlı dosyayı indir.
Sayılar Sunusu adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Sayılar Sunusu adlı dosya 26-04-2020, 14:07, admin tarafından eklenmiştir. Sayılar Sunusu adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Sunu ve Slaytlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 176 defa ziyaret edilmiştir.
Sayalım Sayalım adlı dosyayı indir.
Sayalım adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Sayalım adlı dosya 26-04-2020, 13:49, admin tarafından eklenmiştir. Sayalım adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Sunu ve Slaytlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 136 defa ziyaret edilmiştir.
Okuma Metinleri Sunusu Okuma Metinleri Sunusu adlı dosyayı indir.
Okuma Metinleri Sunusu adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Okuma Metinleri Sunusu adlı dosya 26-04-2020, 13:48, admin tarafından eklenmiştir. Okuma Metinleri Sunusu adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Sunu ve Slaytlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 227 defa ziyaret edilmiştir.
Okuma Metinleri Sunuları Okuma Metinleri Sunuları adlı dosyayı indir.
Okuma Metinleri Sunuları adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Okuma Metinleri Sunuları adlı dosya 25-04-2020, 17:08, admin tarafından eklenmiştir. Okuma Metinleri Sunuları adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Sunu ve Slaytlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 654 defa ziyaret edilmiştir.
Çıkarma işlemi Sunusu Çıkarma işlemi Sunusu adlı dosyayı indir.
Çıkarma işlemi Sunusu adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Çıkarma işlemi Sunusu adlı dosya 25-04-2020, 17:07, admin tarafından eklenmiştir. Çıkarma işlemi Sunusu adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Sunu ve Slaytlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 371 defa ziyaret edilmiştir.
Kaza Geliyorum Der Sunusu Kaza Geliyorum Der Sunusu adlı dosyayı indir.
Kaza Geliyorum Der Sunusu adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Kaza Geliyorum Der Sunusu adlı dosya 25-04-2020, 17:05, admin tarafından eklenmiştir. Kaza Geliyorum Der Sunusu adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Sunu ve Slaytlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 609 defa ziyaret edilmiştir.
Kesirler Sunusu Kesirler Sunusu adlı dosyayı indir.
Kesirler Sunusu adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Kesirler Sunusu adlı dosya 25-04-2020, 17:03, admin tarafından eklenmiştir. Kesirler Sunusu adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Sunu ve Slaytlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 682 defa ziyaret edilmiştir.
Çıkarma İşlemi Sunusu Çıkarma İşlemi Sunusu adlı dosyayı indir.
Çıkarma İşlemi Sunusu adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Çıkarma İşlemi Sunusu adlı dosya 25-04-2020, 17:02, admin tarafından eklenmiştir. Çıkarma İşlemi Sunusu adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Sunu ve Slaytlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 612 defa ziyaret edilmiştir.