» 4. Sınıf
Alt Kategoriler
SINIFLAR
Kategoriler
Etiketler
1. sınıf 1. sınıf 2. dönem veli toplantı tutanağı 1. sınıf hayat bilgisi 1. sınıf ihtiyaç listesi 1. sınıf matematik 1. sınıf türkçe 10 kasım 2. dönem 2. sınıf 2. sınıf deneme sınavı 23 nisan 3. sınıf 4. sınıf ana renkler ara renkler atatürk basamak değeri basamak ve sayı değeri birer ritmik sayma bölme işlemi bölme işlemi problemleri bütün yarım cumhuriyet cümle bilgisi deneme sınavı deneme testi değerlendirme soruları doğal afetler doğal sayı etkinlikleri doğal sayı problemleri doğal sayılar doğal sayılar testi dört işlem problemleri dün bugün yarın eş anlamlı kelimeler eş anlamlı sözcükler fazlalık problemleri fen bilimleri genel değerlendirme genel tarama testi geometrik cisimler grafik görgü kuralları haftalık kazanım listesi hayat bilgisi hece bilgisi hece bilgisi değerlendirme testi hece etkinlikleri hikaye tamamlama ihtiyaç listesi iki işlemli problemler ilkokuma yazma isimler istiklal marşı karışık problemler kat problemleri kazanım listesi kelime bilgisi kesir bilgisi kesir problemleri kesirler kütle ölçüleri maddenin özellikleri matematik noktalama işaretleri okuma anlama okuma metinleri onluk birlik etkinlikleri paralarımız problem kurma problemler ritmik sayma ritmik sayma örüntüleri romen rakamları sayı değeri sayılar seviye tespit sınavı tablo toplama işlemi toplama işlemi alıştırmaları toplama işlemi problemleri toplama işlemi tamamlama türkçe türkçe değerlendirme uzaktan eğitim raporu uzamsal ilişkiler uzunluk ölçüleri veri verilmeyen toplananı bulma z harfi zihinden problemler zihinden toplama işlemi zıt anlamlı kelimeler çarpma işlemi çarpma işlemi problemleri çıkarma işlemi çıkarma işlemi etkinlikleri çıkarma işlemi problemleri çıkarma işlemi sunusu üç basamaklı doğal sayılar
4. Sınıf Fen Bilimleri Canlılar Dünyası Tarama Etkinliği 4. Sınıf Fen Bilimleri Canlılar Dünyası Tarama Etkinliği adlı dosyayı indir.
4. Sınıf Fen Bilimleri Canlılar Dünyası Tarama Etkinliği adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
4. Sınıf Fen Bilimleri Canlılar Dünyası Tarama Etkinliği adlı dosya 7-05-2021, 08:28, admin tarafından eklenmiştir. 4. Sınıf Fen Bilimleri Canlılar Dünyası Tarama Etkinliği adlı dosya 4. Sınıf / 4. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 17 defa ziyaret edilmiştir.
4. Sınıf Fen Bilimleri 1. ve 2. Ünite Testleri 4. Sınıf Fen Bilimleri 1. ve 2. Ünite Testleri adlı dosyayı indir.
4. Sınıf Fen Bilimleri 1. ve 2. Ünite Testleri adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
4. Sınıf Fen Bilimleri 1. ve 2. Ünite Testleri adlı dosya 7-05-2021, 08:27, admin tarafından eklenmiştir. 4. Sınıf Fen Bilimleri 1. ve 2. Ünite Testleri adlı dosya 4. Sınıf / 4. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 17 defa ziyaret edilmiştir.
4. Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Boşluk Doldurma ve Doğru Yanlış Etkinliği 4. Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Boşluk Doldurma ve Doğru Yanlış Etkinliği adlı dosyayı indir.
4. Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Boşluk Doldurma ve Doğru Yanlış Etkinliği adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
4. Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Boşluk Doldurma ve Doğru Yanlış Etkinliği adlı dosya 7-05-2021, 08:24, admin tarafından eklenmiştir. 4. Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Boşluk Doldurma ve Doğru Yanlış Etkinliği adlı dosya 4. Sınıf / 4. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 14 defa ziyaret edilmiştir.
4. Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Ara Değerlendirme Çalışması 4. Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Ara Değerlendirme Çalışması adlı dosyayı indir.
4. Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Ara Değerlendirme Çalışması adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
4. Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Ara Değerlendirme Çalışması adlı dosya 7-05-2021, 08:23, admin tarafından eklenmiştir. 4. Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Ara Değerlendirme Çalışması adlı dosya 4. Sınıf / 4. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 11 defa ziyaret edilmiştir.
4. Sınıf Fen Bilimleri Canlılar Dünyasını Tanıyalım Değerlendirme Etkinliği 4. Sınıf Fen Bilimleri Canlılar Dünyasını Tanıyalım Değerlendirme Etkinliği adlı dosyayı indir.
4. Sınıf Fen Bilimleri Canlılar Dünyasını Tanıyalım Değerlendirme Etkinliği adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
4. Sınıf Fen Bilimleri Canlılar Dünyasını Tanıyalım Değerlendirme Etkinliği adlı dosya 7-05-2021, 08:22, admin tarafından eklenmiştir. 4. Sınıf Fen Bilimleri Canlılar Dünyasını Tanıyalım Değerlendirme Etkinliği adlı dosya 4. Sınıf / 4. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 144 defa ziyaret edilmiştir.
4. Sınıf Fen Teknoloji, Kuvvet ve Hareket Etkinliği 4. Sınıf Fen Teknoloji, Kuvvet ve Hareket Etkinliği adlı dosyayı indir.
4. Sınıf Fen Teknoloji, Kuvvet ve Hareket Etkinliği adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
4. Sınıf Fen Teknoloji, Kuvvet ve Hareket Etkinliği adlı dosya 20-04-2021, 08:20, admin tarafından eklenmiştir. 4. Sınıf Fen Teknoloji, Kuvvet ve Hareket Etkinliği adlı dosya 4. Sınıf / 4. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 28 defa ziyaret edilmiştir.
4. Sınıf Fen Bilgisi 1. Ünite Değerlendirme Soruları 4. Sınıf Fen Bilgisi 1. Ünite Değerlendirme Soruları adlı dosyayı indir.
4. Sınıf Fen Bilgisi 1. Ünite Değerlendirme Soruları adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
4. Sınıf Fen Bilgisi 1. Ünite Değerlendirme Soruları adlı dosya 20-04-2021, 08:18, admin tarafından eklenmiştir. 4. Sınıf Fen Bilgisi 1. Ünite Değerlendirme Soruları adlı dosya 4. Sınıf / 4. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 27 defa ziyaret edilmiştir.
4. Sınıf Deneme Sınavı 4. Sınıf Deneme Sınavı adlı dosyayı indir.
4. Sınıf Deneme Sınavı adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
4. Sınıf Deneme Sınavı adlı dosya 20-04-2021, 08:17, admin tarafından eklenmiştir. 4. Sınıf Deneme Sınavı adlı dosya 4. Sınıf / 4. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 33 defa ziyaret edilmiştir.
4. Sınıf Deneme Sınavı 4. Sınıf Deneme Sınavı adlı dosyayı indir.
4. Sınıf Deneme Sınavı adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
4. Sınıf Deneme Sınavı adlı dosya 20-04-2021, 08:16, admin tarafından eklenmiştir. 4. Sınıf Deneme Sınavı adlı dosya 4. Sınıf / 4. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 37 defa ziyaret edilmiştir.
4. Sınıf Deneme Sınavı 4. Sınıf Deneme Sınavı adlı dosyayı indir.
4. Sınıf Deneme Sınavı adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
4. Sınıf Deneme Sınavı adlı dosya 20-04-2021, 08:15, admin tarafından eklenmiştir. 4. Sınıf Deneme Sınavı adlı dosya 4. Sınıf / 4. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 28 defa ziyaret edilmiştir.