» » 2. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları
Alt Kategoriler
2. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları 2. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları
SINIFLAR
Kategoriler
Etiketler
1. sınıf 1. sınıf 2. dönem veli toplantı tutanağı 1. sınıf hayat bilgisi 1. sınıf ihtiyaç listesi 1. sınıf matematik 1. sınıf türkçe 10 kasım 2. dönem 2. sınıf 2. sınıf deneme sınavı 23 nisan 3. sınıf 4. sınıf ana renkler ara renkler atatürk basamak değeri basamak ve sayı değeri birer ritmik sayma bölme işlemi bölme işlemi problemleri bütün yarım cumhuriyet cümle bilgisi deneme sınavı deneme testi değerlendirme soruları doğal afetler doğal sayı etkinlikleri doğal sayı problemleri doğal sayılar doğal sayılar testi dört işlem problemleri dün bugün yarın eş anlamlı kelimeler eş anlamlı sözcükler fazlalık problemleri fen bilimleri genel değerlendirme genel tarama testi geometrik cisimler grafik görgü kuralları haftalık kazanım listesi hayat bilgisi hece bilgisi hece bilgisi değerlendirme testi hece etkinlikleri hikaye tamamlama ihtiyaç listesi iki işlemli problemler ilkokuma yazma isimler istiklal marşı karışık problemler kat problemleri kazanım listesi kelime bilgisi kesir bilgisi kesir problemleri kesirler kütle ölçüleri maddenin özellikleri matematik noktalama işaretleri okuma anlama okuma metinleri onluk birlik etkinlikleri paralarımız problem kurma problemler ritmik sayma ritmik sayma örüntüleri romen rakamları sayı değeri sayılar seviye tespit sınavı tablo toplama işlemi toplama işlemi alıştırmaları toplama işlemi problemleri toplama işlemi tamamlama türkçe türkçe değerlendirme uzaktan eğitim raporu uzamsal ilişkiler uzunluk ölçüleri veri verilmeyen toplananı bulma z harfi zihinden problemler zihinden toplama işlemi zıt anlamlı kelimeler çarpma işlemi çarpma işlemi problemleri çıkarma işlemi çıkarma işlemi etkinlikleri çıkarma işlemi problemleri çıkarma işlemi sunusu üç basamaklı doğal sayılar
2. Sınıf Matematik Üç Basamaklı Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi 2. Sınıf Matematik Üç Basamaklı Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi adlı dosyayı indir.
2. Sınıf Matematik Üç Basamaklı Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
2. Sınıf Matematik Üç Basamaklı Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi adlı dosya 11-03-2021, 12:03, admin tarafından eklenmiştir. 2. Sınıf Matematik Üç Basamaklı Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi adlı dosya 2. Sınıf / 2. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 792 defa ziyaret edilmiştir.
2. Sınıf Matematik Üç Basamaklı Eldesiz Toplama İşlemi 2. Sınıf Matematik Üç Basamaklı Eldesiz Toplama İşlemi adlı dosyayı indir.
2. Sınıf Matematik Üç Basamaklı Eldesiz Toplama İşlemi adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
2. Sınıf Matematik Üç Basamaklı Eldesiz Toplama İşlemi adlı dosya 11-03-2021, 12:01, admin tarafından eklenmiştir. 2. Sınıf Matematik Üç Basamaklı Eldesiz Toplama İşlemi adlı dosya 2. Sınıf / 2. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 786 defa ziyaret edilmiştir.
2. Sınıf Matematik Çarpma İşlemine Giriş 2. Sınıf Matematik Çarpma İşlemine Giriş adlı dosyayı indir.
2. Sınıf Matematik Çarpma İşlemine Giriş adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
2. Sınıf Matematik Çarpma İşlemine Giriş adlı dosya 13-02-2021, 13:47, admin tarafından eklenmiştir. 2. Sınıf Matematik Çarpma İşlemine Giriş adlı dosya 2. Sınıf / 2. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 3 556 defa ziyaret edilmiştir.
2. Sınıf Matematik Bölme İşlemi Alıştırmaları 2. Sınıf Matematik Bölme İşlemi Alıştırmaları adlı dosyayı indir.
2. Sınıf Matematik Bölme İşlemi Alıştırmaları adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
2. Sınıf Matematik Bölme İşlemi Alıştırmaları adlı dosya 9-02-2021, 19:07, admin tarafından eklenmiştir. 2. Sınıf Matematik Bölme İşlemi Alıştırmaları adlı dosya 2. Sınıf / 2. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 375 defa ziyaret edilmiştir.
2. Sınıf Matematik Sıvı Ölçüleri Problemleri 2. Sınıf Matematik Sıvı Ölçüleri Problemleri adlı dosyayı indir.
2. Sınıf Matematik Sıvı Ölçüleri Problemleri adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
2. Sınıf Matematik Sıvı Ölçüleri Problemleri adlı dosya 17-01-2021, 14:28, admin tarafından eklenmiştir. 2. Sınıf Matematik Sıvı Ölçüleri Problemleri adlı dosya 2. Sınıf / 2. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 191 defa ziyaret edilmiştir.
2. Sınıf Hayat Bilgisi Yemek Yerken Görgü Kuralları 2. Sınıf Hayat Bilgisi Yemek Yerken Görgü Kuralları adlı dosyayı indir.
2. Sınıf Hayat Bilgisi Yemek Yerken Görgü Kuralları adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
2. Sınıf Hayat Bilgisi Yemek Yerken Görgü Kuralları adlı dosya 17-01-2021, 13:59, admin tarafından eklenmiştir. 2. Sınıf Hayat Bilgisi Yemek Yerken Görgü Kuralları adlı dosya 2. Sınıf / 2. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 178 defa ziyaret edilmiştir.
2. Sınıf Matematik Toplama ve Çıkarma İşlemi Problemleri 2. Sınıf Matematik Toplama ve Çıkarma İşlemi Problemleri adlı dosyayı indir.
2. Sınıf Matematik Toplama ve Çıkarma İşlemi Problemleri adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
2. Sınıf Matematik Toplama ve Çıkarma İşlemi Problemleri adlı dosya 9-01-2021, 18:02, admin tarafından eklenmiştir. 2. Sınıf Matematik Toplama ve Çıkarma İşlemi Problemleri adlı dosya 2. Sınıf / 2. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 3 076 defa ziyaret edilmiştir.
2. Sınıf Türkçe Metin Dikte ve Olayların Gelişimi Etkinliği 2. Sınıf Türkçe Metin Dikte ve Olayların Gelişimi Etkinliği adlı dosyayı indir.
2. Sınıf Türkçe Metin Dikte ve Olayların Gelişimi Etkinliği adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
2. Sınıf Türkçe Metin Dikte ve Olayların Gelişimi Etkinliği adlı dosya 9-01-2021, 17:15, admin tarafından eklenmiştir. 2. Sınıf Türkçe Metin Dikte ve Olayların Gelişimi Etkinliği adlı dosya 2. Sınıf / 2. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 3 110 defa ziyaret edilmiştir.
2. Sınıf Hayat Bilgisi Yemek Yerken Görgü Kuralları 2. Sınıf Hayat Bilgisi Yemek Yerken Görgü Kuralları adlı dosyayı indir.
2. Sınıf Hayat Bilgisi Yemek Yerken Görgü Kuralları adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
2. Sınıf Hayat Bilgisi Yemek Yerken Görgü Kuralları adlı dosya 9-01-2021, 16:29, admin tarafından eklenmiştir. 2. Sınıf Hayat Bilgisi Yemek Yerken Görgü Kuralları adlı dosya 2. Sınıf / 2. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 2 664 defa ziyaret edilmiştir.
2. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı ve Zıt Anlamlı Kelimeler Etkinliği 2. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı ve Zıt Anlamlı Kelimeler Etkinliği adlı dosyayı indir.
2. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı ve Zıt Anlamlı Kelimeler Etkinliği adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
2. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı ve Zıt Anlamlı Kelimeler Etkinliği adlı dosya 1-01-2021, 16:32, admin tarafından eklenmiştir. 2. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı ve Zıt Anlamlı Kelimeler Etkinliği adlı dosya 2. Sınıf / 2. Sınıf Etkinlik ve Çalışma Kağıtları kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 2 870 defa ziyaret edilmiştir.