» » 1. Sınıf Yıllık ve Günlük Planlar
Alt Kategoriler
1. Sınıf Yıllık ve Günlük Planlar 1. Sınıf Yıllık ve Günlük Planlar
SINIFLAR
Kategoriler
Etiketler
1. sınıf 1. sınıf 2. dönem veli toplantı tutanağı 1. sınıf hayat bilgisi 1. sınıf ihtiyaç listesi 1. sınıf matematik 1. sınıf türkçe 10 kasım 2. dönem 2. sınıf 2. sınıf deneme sınavı 23 nisan 3. sınıf 4. sınıf ana renkler ara renkler atatürk basamak değeri basamak ve sayı değeri birer ritmik sayma bölme işlemi bölme işlemi problemleri bütün yarım cumhuriyet cümle bilgisi deneme sınavı deneme testi değerlendirme soruları doğal afetler doğal sayı etkinlikleri doğal sayı problemleri doğal sayılar doğal sayılar testi dört işlem problemleri dün bugün yarın eş anlamlı kelimeler eş anlamlı sözcükler fazlalık problemleri fen bilimleri genel değerlendirme genel tarama testi geometrik cisimler grafik görgü kuralları haftalık kazanım listesi hayat bilgisi hece bilgisi hece bilgisi değerlendirme testi hece etkinlikleri hikaye tamamlama ihtiyaç listesi iki işlemli problemler ilkokuma yazma isimler istiklal marşı karışık problemler kat problemleri kazanım listesi kelime bilgisi kesir bilgisi kesir problemleri kesirler kütle ölçüleri maddenin özellikleri matematik noktalama işaretleri okuma anlama okuma metinleri onluk birlik etkinlikleri paralarımız problem kurma problemler ritmik sayma ritmik sayma örüntüleri romen rakamları sayı değeri sayılar seviye tespit sınavı tablo toplama işlemi toplama işlemi alıştırmaları toplama işlemi problemleri toplama işlemi tamamlama türkçe türkçe değerlendirme uzaktan eğitim raporu uzamsal ilişkiler uzunluk ölçüleri veri verilmeyen toplananı bulma z harfi zihinden problemler zihinden toplama işlemi zıt anlamlı kelimeler çarpma işlemi çarpma işlemi problemleri çıkarma işlemi çıkarma işlemi etkinlikleri çıkarma işlemi problemleri çıkarma işlemi sunusu üç basamaklı doğal sayılar
Uyum Haftası Planı Uyum Haftası Planı adlı dosyayı indir.
Uyum Haftası Planı adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Uyum Haftası Planı adlı dosya 25-04-2020, 16:55, admin tarafından eklenmiştir. Uyum Haftası Planı adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Yıllık ve Günlük Planlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 620 defa ziyaret edilmiştir.
Okuma Yazma Planı Okuma Yazma Planı adlı dosyayı indir.
Okuma Yazma Planı adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Okuma Yazma Planı adlı dosya 25-04-2020, 16:54, admin tarafından eklenmiştir. Okuma Yazma Planı adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Yıllık ve Günlük Planlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 187 defa ziyaret edilmiştir.
Matematik Yıllık Planı Matematik Yıllık Planı adlı dosyayı indir.
Matematik Yıllık Planı adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Matematik Yıllık Planı adlı dosya 25-04-2020, 16:53, admin tarafından eklenmiştir. Matematik Yıllık Planı adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Yıllık ve Günlük Planlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 144 defa ziyaret edilmiştir.
Yıllık Çalışma Planı Yıllık Çalışma Planı adlı dosyayı indir.
Yıllık Çalışma Planı adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Yıllık Çalışma Planı adlı dosya 25-04-2020, 16:52, admin tarafından eklenmiştir. Yıllık Çalışma Planı adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Yıllık ve Günlük Planlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 139 defa ziyaret edilmiştir.
Türkçe Yıllık Planı Türkçe Yıllık Planı adlı dosyayı indir.
Türkçe Yıllık Planı adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Türkçe Yıllık Planı adlı dosya 25-04-2020, 16:50, admin tarafından eklenmiştir. Türkçe Yıllık Planı adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Yıllık ve Günlük Planlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 143 defa ziyaret edilmiştir.
Oyun ve Fiziki Etkinlikler Yıllık Plan Oyun ve Fiziki Etkinlikler Yıllık Plan adlı dosyayı indir.
Oyun ve Fiziki Etkinlikler Yıllık Plan adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Oyun ve Fiziki Etkinlikler Yıllık Plan adlı dosya 25-04-2020, 16:49, admin tarafından eklenmiştir. Oyun ve Fiziki Etkinlikler Yıllık Plan adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Yıllık ve Günlük Planlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 160 defa ziyaret edilmiştir.
Oryantasyon Haftası Günlük Planlar Oryantasyon Haftası Günlük Planlar adlı dosyayı indir.
Oryantasyon Haftası Günlük Planlar adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Oryantasyon Haftası Günlük Planlar adlı dosya 25-04-2020, 16:48, admin tarafından eklenmiştir. Oryantasyon Haftası Günlük Planlar adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Yıllık ve Günlük Planlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 148 defa ziyaret edilmiştir.
Müzik Yıllık Planı Müzik Yıllık Planı adlı dosyayı indir.
Müzik Yıllık Planı adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Müzik Yıllık Planı adlı dosya 25-04-2020, 16:47, admin tarafından eklenmiştir. Müzik Yıllık Planı adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Yıllık ve Günlük Planlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 167 defa ziyaret edilmiştir.
Matematik Yıllık Planı Matematik Yıllık Planı adlı dosyayı indir.
Matematik Yıllık Planı adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
Matematik Yıllık Planı adlı dosya 25-04-2020, 16:47, admin tarafından eklenmiştir. Matematik Yıllık Planı adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Yıllık ve Günlük Planlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 172 defa ziyaret edilmiştir.
İlkokuma Yazma Planı İlkokuma Yazma Planı adlı dosyayı indir.
İlkokuma Yazma Planı adlı dosya bu içerikte yer almaktadır.
İlkokuma Yazma Planı adlı dosya 25-04-2020, 16:44, admin tarafından eklenmiştir. İlkokuma Yazma Planı adlı dosya 1. Sınıf / 1. Sınıf Yıllık ve Günlük Planlar kategorisinde yer almaktadır ve bugüne kadar 162 defa ziyaret edilmiştir.